Szkolenia BHP, Nadzór BHP i PPOŻ, usługi BHP
Szklenia bhp, szkolenie okresowe bhp, szklenia wstępne bhp. Usługi bhp Toruń
szkolenie bhp szkolenia okresowe bhp, usługi bhp i ppoż
Szkolenia bhp

Kontakt

+48 732 556 279 

bhpzdrowie87100@gmail.com

87-100 Toruń 

Polskiego Czerwonego Krzyża 3a

NIP: 9562376465

BHP ZDROWIE

01 sierpnia 2023

BHP Zdrowie

 

BHP Zdrowie to dynamiczna firma usługowa specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu BHP (Bezpieczeństwa i Higieny Pracy) na terenie Torunia i okolic. Naszą misją jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i świadomości pracowników oraz przedsiębiorstw w zakresie zagadnień związanych z BHP. Działamy z pasją i zaangażowaniem, dążąc do zapewnienia najwyższej jakości szkoleń i usług w tej dziedzinie.

 

Nasze usługi:

  • Szkolenia BHP: Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń BHP dostosowanych do różnych branż i typów przedsiębiorstw. Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z zakresu BHP, którzy w przystępny sposób przekazują wiedzę związane z zagrożeniami i środkami ochrony.

  • Audyty BHP: Przeprowadzamy profesjonalne audyty BHP w firmach, które pozwalają na ocenę obecnych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi eksperci identyfikują potencjalne zagrożenia oraz rekomendują skuteczne rozwiązania.

  • Tworzenie dokumentacji BHP: Pomagamy przedsiębiorstwom w sporządzaniu kompleksowej dokumentacji związanej z BHP, w tym instrukcji stanowiskowych, procedur bezpieczeństwa, ocen ryzyka i innych niezbędnych dokumentów.

  • Obsługa prawna w zakresie BHP: Świadczymy wsparcie prawne w kwestiach związanych z przepisami BHP, pomagając naszym klientom w spełnieniu obowiązujących norm i przepisów.

  • Doradztwo w zakresie ochrony przeciwpożarowej: Zapewniamy również wsparcie w zakresie ochrony przeciwpożarowej, doradzając w kwestiach związanych z zapobieganiem i reagowaniem na sytuacje awaryjne.

 

 

 

 

Ocena ryzyka zawodowego ORZ, BHP, szkolenia bhp, firma bhp, nadzór bhp, audyt bhp, dokumentacja powypadkowa, instrukcje bhp,